فلیپ کاور Samsung Note3 - S View

فيلیپ کاور samsung Note3 - S View مجهز به NFC

  • سفيد
  • مشکی
این محصول در انبار موجود نیست
49,900 تومان

اطلاعات بیشتر

•با این کاور قابلیت s view گوشی شما فعال میشه و با برداشتن محافظ جلویی صفحه باز و با بستنش ساعت پدیدار میشه
• بر روی این کاور یک دریچه وجود دارد که میتوانید اطلاعات تماس و یا ساعت و غیره را بدون باز کردن درب کیف بدست آورید
• بر روی این دریچه یک محافظ قرار داده شده است که درحالت کلی از خط و خش صفحه نمایش جلوگیری خواهد کرد و از همین طریق میتوانید بدون باز کردن درب کیف تماس دریافتی خود را پاسخ دهید.
 

لوازم جانبی

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*

چرا باید به خرید از سایت شما اعتماد کنم؟

طبق مطالعات صورت گرفته، تأیید یک فروشگاه مجازی توسط مؤسسات دولتی و یا مراکز ثالث قانونی، بیشترین تأثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به فروشگاه مجازی را دارد. در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود، می تواند برای شکایت از فروشگاه مجازی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.
در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های مجازی را بر عهده دارد. اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای وب سایت های تجاری با هدف قانونمند کردن و چارچوب دهی به فعالیت فروشگاه های مجازی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در بالای سایت هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. در حال حاضر در عرصه فروش اینترنتی نماد اعتماد الکترونیک حکم همان پروانه کسب برای فروش فیزیکی را دارد، لذا همانطور که شما در هنگام بروز مشکل در خرید و فروش فیزیکی به اتحادیه مربوطه برای درج شکایت از فروشگاه متخلف مراجعه می کنید، در خرید اینترنتی هم می توانید به قسمت ثبت شکایات نماد اعتماد الکترونیک مراجعه فرمائید و شکایت خود را از طریق این ارگان پیگیری نمایید.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید سایت سون موبایل در تاریخ 1392/12/24 موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک شده است.

نماد اعتماد الکترونیک